Wednesday , January 17 2018

[Најава] Челси – Барнли

Загревање Овој викенд на Стемфорд Бриџ ни гостува една од трите промовирани екипи од Чемпионшип минатата сезона. И двата тима во овој меч влегуваат со победа во минатото коло, нашиот тим го совлада Вотфорд на гости со 2-1, додека пак Барнли го доби Ливерпул на домашен терен со 2-0. Челси ...

Прочитајте повеќе »