Wednesday , January 17 2018

Новости

Фабрегас се интересира за трансфер во Реал Мадрид

Играчот од средниот ред на Челси, Цеск Фабрегас најверојатно се интересира за трансфер во Реал Мадрид како што пренесуваат неколку медиуми во Шпанија. Конте најверојатно како прва опција во тимот ги сака Матиќ, Оскар и Канте како што и се случи на воведниот натпревар од Премиер Лигата.

Прочитајте повеќе »