Wednesday , January 17 2018

Новости

Иднината на Мохамед Салах сеуште нејасна

Фиорентина веќе ја платиле сумата од 1 милион фунти за продолжување на позајмицата и за наредната сезона за нашиот крилен напаѓач, но испратиле и формална понуда до играчот за целосно откупување на неговиот договор.

Прочитајте повеќе »