Wednesday , January 17 2018

Новости

На разговор со Дарко Давитковски

Имавме можност накратко да поразговараме со нашиот фан Дарко, за моменталната ситуација во нашиот клуб. Прочитајте како тој гледа на моменталната состојба во клубот, неговото размислување за иднината на клубот.

Прочитајте повеќе »

Мурињо: Нема да се криеме од грешките

Нашиот менаџер не се сомнева дека играчите на Челси ќе застанат на вистинскиот пат по лошиот старт на сезоната. Тој вели дека никој од играчите не се крие и покрај тоа што освоија само 8 бодови од 7 натпревари и го заземаме 14-тото место. Исто така, бевме поразени во ЛШ, ...

Прочитајте повеќе »